Uniwersalna i podstawowa praktyka

Aktualizacja: kwi 22
W związku z pytaniami o to, jak działać, dzielę się z Wami prostą metodą, którą każdy może stosować. Zwłaszcza w obecnym czasie jest to bardzo ważne. Na pewno już ją znacie. Najlepiej stosować ją przynajmniej dwa razy dziennie. Na pewno zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Niepotrzebne są do niej żadne akcesoria, jedynie wyobraźnia. Najważniejsze, aby w kolejnych kilku krokach:


- oczyścić się z negatywnych energii

- obudzić swoją moc poprzez otwarcie serca

- doprowadzić się do harmonii

- podnieść swoją wibrację

- przenieść wibrację na planetę


1. Drzewo. Idź do lasu i znajdź drzewo do współpracy. Najpierw zapytaj je, czy można? Jeśli się zgodzi, możesz z nim pracować i pod nim usiąść. Każdy gatunek drzewa to trochę inna praca. Znajdź takie, które jest najbardziej zbliżone do Twojej energii. Jeśli nie masz możliwości pracy z drzewem a potrzebujesz się oczyścić, też możesz to zrobić. Znajdź wtedy miejsce gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Polecam jednak pracę z drzewem, ponieważ daje ona dużo lepsze efekty niż bez niego. Drzewo to twój najlepszy przyjaciel i mistrz, który poprowadzi Cię w tej praktyce.


2. Pierwszą rzeczą, którą ZAWSZE trzeba zrobić NAJPIERW przy każdej praktyce, jest oczyszczenie siebie z negatywnych energii. Każdą pracę zaczynamy od sprzątania. Zaczynamy ZAWSZE od siebie.


Moim zdaniem najbardziej uniwersalna jest energia miłości i światła połączona z oddechem i wizualizacją. Myśl jest energią i to co myślisz wpływa również na energię Twojego ciała.


- Zamknij oczy, aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi.

- Usiądź wygodnie i zrelaksuj swoje ciało zaczynając od głowy. Pozbądź się wszelkich blokad i rozluźnij napięcia. Dłonie powinny być otwarte.

- Wciągaj powietrze wraz z energią, która jest wszędzie wokół. Wydychając, zobacz jak ciało oczyszcza się z negatywnej i niepotrzebnej energii. ROZPUŚĆ tą szkodliwą energię umysłem. Niech zniknie. Inną opcją jest wyobrażenie sobie kolumny światła, która wchodzi do ciała przez czakrę korony.

- Z każdym oddechem zobacz wewnętrznym okiem jak coraz bardziej świecisz. Wypełniaj swoje ciało czystym, białym światłem, pochodzącym ze źródła. Zobacz, jak rośnie kula energii wokół Ciebie.

- Poczuj spokój i miłość źródła istnienia.

- Pozwól tej energii oczyścić Cię, uzdrowić i doprowadzić do harmonii i równowagi.

- Poczuj jak 7 ośrodków energetycznych (czakr) w twoim ciele aktywuje się i równoważy. Serce jest środkiem, w którym spotykają się energie trzech dolnych i trzech górnych czakr.

- Poczuj jak serce ma coraz większą moc. Możesz położyć na nim ręce w celu wzmocnienia.


3. Gdy jesteś już oczyszczona i zestrojona, to możesz zastosować afirmacje. Powodują one pozytywne programowanie Ciebie. Powinny one być:

- proste

- pozytywne

- uniwersalne


np: jestem zdrowa, wolna, daję i otrzymuję miłość, ja jestem miłością źródła, jestem jednością, obfitością, kocham siebie, jestem połączona ze świadomością źródła, miłość transformuje wszystkie blokujące mnie energie


MYŚL O TYM CZEGO CHCESZ , a nie o tym czego nie chcesz.

tzn: zamiast stwierdzenia: nie boję się, lepiej jest użyć: jestem odważna


4. Teraz możesz rozszerzyć kulę energii tak, aby objęła całą planetę. Zrób jeszcze raz punkt nr 2 razem z nią.


5. Na koniec poproś światło, aby otoczyło Cię ochroną. To bardzo ważne. W obecnym czasie jest dużo czynników, które przeszkadzają, dlatego trzeba się przed nimi chronić.


6. Podziękuj.


Możesz używać tej konkretnej praktyki lub każdej podobnej, albo na tej bazie stworzyć taką, która będzie bardziej dopasowana do Twojej osoby. W sieci znajdziesz sporo tego typu medytacji, np: https://www.youtube.com/watch?v=B_INcyGWRQA

Użyj takiej z którą jest Ci najłatwiej pracować. Kluczową sprawą jest tutaj użycie energii serca.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now